Nordic Walking GoNordic.pl - Szkoły NW

Jeżeli jakiś pomysł na pierwszy rzut oka nie wydaje się absurdalny, nic z niego nie będzie. (Albert Einstein)Szkoły Nordic Walking

Mogłoby się wydawać, że nie ma łatwiejszego sportu niż Nordic Walking a jesli tak, to po co się go w ogóle uczyć. Wielu początkujących chodziarzy popełnia taki właśnie błąd, samodzielnie podchodząc do nauki chodu z kijkami. Tym sposobem narażają się w najlepszym wypadku na wpajanie sobie błędnej techniki, a w najgorszym nawet na utratę zdrowia.

Z tego też powodu radzimy wszystkim osobom zaczynającym przygodę z Nordic Walking, żeby poświęciły kilka godzin i skorzystały z usług doświadczonych instruktorów, których wskazówki z pewnością przyczynią się do usprawnienia techniki.

Poniżej zamieszczamy listę szkół Nordic Walking w Polsce. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie jakąś w swojej okolicy.

Dodawanie ciekawego miejsca

e-mail nadawcy:

województwo

miasto

adres

nazwa

www (bez http://)

opis

Ostatnio dodane szkoły

Fitelina ( Kraków, małopolskie )

Trening w kameralnych grupach na łonie Parku Lotników Polskich (koło AWF). Zajęcia odbywają się cyklicznie od kilku lat w poniedziałki,środy i piątki o godzinie 9:30.

W sezonie wiosna-lato-jesień popołudniowe treningi w środy godz. 19:00

Obowiązuje telefoniczna rezerwacja miejsc

Pierwszy trening GRATIS!

Fitelina
661 206 120
Kraków
www.fitelina.pl

dodano dnia: 2016-06-19 | komentarze

WKS GYMSPORT ( Wrocław, dolnośląskie )

Nordic Walking Wrocław. Treningi wtorki i czwartki. Korona Sudetów co miesiąc. Nordic adventure treningi wyjazdowe poza Wrocławiem.

WKS GYMSPORT
ul. Kwiska
Wrocław
www.wksgymsport.blogspot.com

dodano dnia: 2013-05-03 | komentarze

Szkoła Nordic Walking na Śląsku ( Chorzów, śląskie )

Jesteśmy jedną z pierwszych szkółek nordic walking na Śląsku. Wyszkoliliśmy już setki nordic walkerów, którzy przemierzają kraj z kijkami. Zorganizowaliśmy kilkadziesiąt imprez z programem nordic walking: rajdy, zawody, pikniki, pokazy, imprezy dla firm...itd

Szkolimy na lekcjach indywidualnych i grupowych przez cały rok. Od tego sezonu dzięki współpracy z Centrum Kształcenia Kadr Sportu jako pierwsi na Śląsku (i prawdopodobnie w Polsce) dajemy możliwość uzyskania papierów zawodowych z nordic walking, a mianowicie Instruktora Rekreacji Ruchowej o spec. Nordic Walking.

Szkoła Nordic Walking na Śląsku
Park Śląski
Chorzów
www.walkingsport.pl

dodano dnia: 2013-01-22 | komentarzeby JARLEY