Jeżeli jakiś pomysł na pierwszy rzut oka nie wydaje się absurdalny, nic z niego nie będzie. (Albert Einstein)

Ciekawe miejsa w województwie dolnośląskimPark Grabiszyński ( Wrocław, dolnośląskie )

Park Grabiszyński położony jest we Wrocławiu przy ul. Grabiszyńskiej. Park można podzielić na dwie części: starszą i młodszą. W części młodszej znajduje się plac zabaw dla dzieci (huśtawki, piaskownice itp.) oraz sporo ławek do siedzenia. Natomiast w drugiej części parku znajdują się aleje lipowe i piękne łąki na których w słoneczne, ciepłe dni mieszkańcy Wrocławia urządzają rodzinne pikniki, opalają się. Jest też tutaj ścieżka zdrowia: drabinki, drewniane konstrukcje służące do wszelakich ćwiczeń, siłownia oraz kolejny plac zabaw dla dzieci. Na obrzeżach parku płyną dwie rzeki Ślęza i Grabiszynka. Park Grabiszyński to idealne miejsce do uprawiania nordic walkingu, biegania, jazdy na rowerze.

dodano dnia: 2012-12-12 | komentarze

Park Wschodni ( Wrocław, dolnośląskie )

Park Wschodni we Wrocławiu zlokalizowany jest przy ulicy Opolskiej (wyjazd na Oławę). Jego niewątpliwą zaletą jest dzikość, mała ilość osób i przepiękne tereny, które z przyjemnością można zwiedzać podczas spacerów Nordic Walking.

Park rozpościera się na obszarze ponad 30 hektarów, między dwiema rzekami: Dolną i Górną Oławą.

dodano dnia: 2009-06-17 | komentarze

Park Zachodni ( Wrocław, dolnośląskie )

Park Zachodni położony jest w zachodniej części Wrocławia między ulicami Lotniczą i Pilczycką. Rozpościera się na terenie ponad 70 hektarów.

Oprócz pięknych starych drzew są tu wygodne i szerokie alejki idealne do uprawiania Nordic Walking

dodano dnia: 2009-06-21 | komentarze


Dodaj ciekawe miejsce Nordic Walkingby JARLEY